Nasze rozwiązania

Programy na zamówienie, wydruki, raporty, schematy, integracje

Rozszerzona funkcjonalność - jak to działa

Podstawowymi systemami oferowanymi przez 2Bit są programy komputerowe firmy Comarch, które stanowią doskonałą, stabilną bazę dla działalności firm, obejmując i spinając w całość różne działy takie jak handel, księgowość, płace. 

Pomimo ogromnych możliwości dostosowania tych programów do wymagań użytkownika, okazuje się, że czasem musimy zaoferować więcej. Dodatkowe aplikacje pod system Windows napisane na zamówienie użytkownika łączą się z danymi zgromadzonymi w systemach Comarch ERP Optima lub Comarch ERP XL. 

Użytkownik ma dostęp do oddzielnego programu, który komunikuje się z modułami podstawowymi. Oznacza to że operacje wykonywane przez operatora w programie dodatkowym są widoczne w systemie ERP, jednocześnie dodatkowy moduł korzysta z danych wprowadzonych do systemu ERP.

Przykłady dodatkowych modułów:

 

Nasze moduły z powodzeniem funkcjonują w przedsiębiorstwach od wielu lat. Aktualizacje i modyfikacje tych programów odbywają się wraz z aktualizacjami systemów ERP oraz wtedy gdy zachodzi potrzeba ze strony użytkownika.

 Zlecenia produkcyjne logowanie
 Zlecenia produkcyjne raport
 Rozliczanie zleceń produkcyjnych
 Programowanie analizy danych
 Analiza sprzedaży do wybranych dostawców
 Programowanie faktury elektroniczne