• slide-01

    slide-01

    slide-01

  • slide-02

    slide-02

    slide-02

PPK Pracownicze Plany Kapitałowe już od 1 lipca 2019 r.

 Przedsiębiorstwa zatrudniające powyżej 250 pracowników już od 1 lipca 2019 r. zobowiązane są do zawarcia umów i przesyłania składek do PPK.

Harmonogram wdrażania tej formy oszczędzania w mniejszych firmach jest następujący:

1 styczeń 2020 r - firmy zatrudniające 50-249 osób

1 lipiec 2020 r - firmy zatrudniające 20-49 osób

1 styczeń 2021 r - wszystkie przedsiębiorstwa

Obowiązki pracodawcy to nie tylko odpowiednie wyliczenie nowych składek i ich odprowadzenie. Należy wykonać szereg czynności związanych z zawarciem umów z instytucją finansową, oraz pracownikami, zgłaszać wymagane ustawą dane.

W tym zakresie wspomoże nas aplikacja Comarch PPK. Program może współpracować z systemem Comarch ERP lub działać jako osobna aplikacja. Dane do programu można zaimportować poprzez dostępny arkusz kalkulacyjny, są to dane o pracownikach, można również importować dane o wysokościach odprowadzanych składek. 

Za pomocą programu jednym przyciskiem wysyłamy dane do instytucji finansowej, a wszelkie dane o zawartych umowach, składkach i wpłatach mamy w jednym miejscu.

Zapraszamy do zakupu i prezentacji, tel. 85 662 34 76

 

Wdrażamy i serwisujemy Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL.  

     

Wdrożenia

Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima to modułowy program do zarządzania firmą. Dzięki współpracy między modułami daje obraz całej firmy i pomaga zaplanować działania. Mniejsze przedsiębiorstwa mogą korzystać tylko z tych modułów które są potrzebne, np. faktury.
Kasy i drukarki fiskalne

Kasy i drukarki fiskalne

Wdrażamy systemy fiskalne małe, jednostanowiskowe, przenośne, jak również większe powiązane z komputerami i siecią.
Mobilny Sprzedawca

Mobilny Sprzedawca

Platforma na urządzenia mobilne typu tablet i smartfon z systemem Android. Wspomaga pracę przedstawiciela handlowego, który ma pod ręką bazę towarową, rozliczenia, trasy, dane kontrahentów. Zamówienia przesyłane są automatycznie do programu ERP Optima.
Kolektory danych

Kolektory danych

Urządzenia, które znacznie przyśpieszają wystawianie dokumentów magazynowych. Ich szerokie zastosowanie zależy od pomysłowości użytkownika, niezastąpione przy inwentaryzacji.
Comarch ERP Biuro Rachunkowe

Comarch ERP Biuro Rachunkowe

Oprogramowanie do prowadzenia biura rachunkowego, ułatwia obsługę klienta biznesowego. Doświadczenie i zdobyte certyfikaty pozwalają nam z powodzeniem wdrażać oprogramowanie księgowe w biurach rachunkowych.
PROGRAMY GASTRO

PROGRAMY GASTRO

Oprogramowanie do gastronomii, restauracji, hotelowe, systemy przywoławcze. Usprawnia sprzedaż, umożliwia kontrolę nad restauracją czy firmą gastronomiczną. Ułatwia komunikację z kuchnią. Pozwala zaplanować produkcję gastronomiczną.
Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Prowadzimy instalacje i wdrożenia sklepów internetowych na bezpłatnej licencji Presta Shop. Wiele modułów dodatkowych, wspomaganie akcji marketingowych, utrzymanie klienta, jednocześnie łatwe zarządzanie sprawia że sklepy Presta Shop cieszą się dużą popularnością.
Strony internetowe

Strony internetowe

Ważne jest aby strona internetowa była poprawnie wyświetlana na wszystkich urządzeniach. Tworzymy responsywne strony internetowe statyczne lub na systemie Joomla, z możliwością samodzielnej modyfikacji treści i grafiki.